Úvod Zaujímavosti Predčasná ejakulácia

Predčasná ejakulácia

2494
0
ZDIEĽAŤ

Problém, ktorý trápi takmer každého tretieho muža a každý sa s ním už aspoň raz stretol. Je to problém, pri ktorom dochádza k vyvrcholeniu za menej ako minútu. V niektorých prípadoch dokonca za menej než pár sekúnd. Potom príde na rad už len trápny pocit a sklamanie.

Podľa výskumov trpí predčasnou ejakuláciou každý tretí muž. Ale zažil si to snáď už každý. Hlavne v mladosti, keď muž žije pohlavne len sporadicky. Existujú ale prípady, kedy pretrváva tento problém aj po celý život. Zvýšené riziko sa vyskytuje aj u mužoch, ktorí sú často vystavení stresu, sú emočne náchylní a nevedia ovládať svoje pocity. Pretože za týmto problémom je mozog, ktorý reguluje tvorbu hormónov. A aj keď sa niektorí naučia časom tento problém ovládať, ak budú dlhší čas mimo hru a nebudú mať dlhšiu dobu sex, dostanú sa opäť tam, kde boli.

Trápny pocit, čo robiť?

Všetko pripravené, nežné dotyky, ktoré majú viesť k vášnivému milovaniu, sú spaľujúce, a keď konečne príde na vec, stačí pár sekúnd a je koniec. A aj keď by mal priemerný sex trvať aspoň 5-10 minút, vám sa nepodarí ani minútka. Čo tam však po vašich pocitoch, veď vy ste vyvrcholili. Vaša polovička bude veľmi nešťastná. Aj keď to síce pochopí a bude vás utešovať, že jej to nevadí, verte či nie, vadí jej to.

Čo teda robiť, ak nechcete tento trápny pocit zažívať zakaždým? Skúste “pogúgliť” a nájsť ideálny liek na váš problém. Stránok, kde nájdete liečivá na podporu sexuálnej potencie, je dnes na internete mnoho. Otázne skôr znie, aký liek vybrať.

Dva druhy

Existujú dva druhy produktov na predčasnú ejakuláciu. Ako prvé sú to rôzne výživové doplnky a generické náhrady viagry, ktoré zlepšujú kondíciu pohlavných orgánov, zlepšujú prekrvenie, erekciu, a tým aj dĺžku pohlavného styku. Nástup účinku je však až po niekoľkých dňoch, no je dlhodobejší.

Ak sa vám však nechce čakať, na zabránenie predčasnej ejakulácie existujú aj znecitlivujúce gély alebo spreje. Ich nástup je síce okamžitý, účinok však krátkodobý. Tieto gély a spreje sa však tešia dobrej úspešnosti a sú často vyrobené zo 100 % prírodných materiálov. Ak však hľadáte niečo, čo váš problém vyrieši na dlhšie, určite siahnite po doplnkoch, ako sú už spomínané generické náhrady viagry.

Generické náhrady viagry

Generické liečivá sú založené na rovnakej báze ako spomínaná Viagra, čiže obsahujú rovnakú účinnú látku Sildenafil. Znamená to, že účinok generika nastupuje v rovnakom čase – od 10 minút pri gélových formách, pri cmúľacích a šumivých formách je to okolo pol hodiny až hodiny. Dĺžka tabletky je totožná a pohybuje sa okolo 4 až 6 hodín.

Cena často rozhoduje

Cena sa líši v závislosti od druhu produktov. Ak si vyberiete produkty s rýchlym nástupom účinku, necháte v predajni okolo 15 – 20 eur. Účinok je krátkodobý. Ak túžite svoj problém odstrániť, odporúčame vám radšej generické náhrady viagry. Tie vás vyjdú na približne dvadsať eur, v závislosti od druhu a veľkosti balenia, respektíve počtu tabliet. Účinok však vydrží dlhšie.

Diskrétnosť je prvoradá

Ak by ste náhodou mali obavy z nákupu, môžeme vás uistiť, že internetové eshopy zabezpečia plnú diskrétnosť pri odosielaní zásielky. Diskrétne zabalená zásielka tak nebude pútať zrak a o vašom probléme sa nik nedozvie. Tak isto to funguje aj v kamenných obchodoch či lekárňach. Nezabudnite, že týmto problémom netrpíte len vy, ale až takmer 40 percent mužskej populácie. Preto sa nebojte problém riešiť. O diskrétnosť budete mať postarané.

Úspešnosť overená zákazníkmi

Po užívaní produktov, akými sú liečivá na podporu sexuálnej potencie, sa samozrejme dostavili aj pozitívne ohlasy a recenzie. Až u 80 percent mužov, ktorí mali problém s predčasnou ejakuláciou, nastalo výrazné zlepšenie. Liečba predčasnej ejakulácie nie je  ekonomicky náročná a zdraviu škodlivá, keďže väčšina prípravkov a liečiv je vyrobená z prírodných produktov. Úspech teda na seba nenechá dlho čakať. Nielen že budete spokojní vy sami, ale spokojnosť uvidíte aj na tvári vašej polovičky. Ak ste sa ešte stále neodhodlali, neváhajte a zmeňte svoj pohlavný život k lepšiemu.