Úvod Zaujímavosti Predaj hranolčekov so sebou – ktorý obal je najlepší?

Predaj hranolčekov so sebou – ktorý obal je najlepší?

105
0
ZDIEĽAŤ
Predaj hranolčekov so sebou – ktorý obal je najlepší?
Predaj hranolčekov so sebou – ktorý obal je najlepší?

V čom predávať hranolky so sebou, aby nezmäkli? Ako ich baliť, aby boli dobre chránené? Čo môžete urobiť, aby vám predaj hranolčekov so sebou neprinášal žiadne problémy? Tu je pár rád, ktoré uľahčia prácu každému, kto pripravuje túto zemiakovú pochúťku ako street food. Spoznajte 3 dôležité pravidlá pre balenie hranolčekov a ponúknite ich v tej najlepšej podobe.

Jednoduchý predaj hranolčekov so sebou

Čo musíte urobiť pre to, aby od vás zákazník dostal perfektne teplé, pevné a krásne chrumkavé hranolky? Túto otázku rieši naozaj veľa prevádzkovateľov reštaurácií. Nie všetci ale vedia, že na dosiahnutie vytúženého výsledku stačí dodržať 3 pravidlá.

Obaly na hranolky

Mimoriadne dôležitý je výber obalu. Hranolky je potrebné pri preprave ochrániť proti pokrčeniu, vysypaniu alebo zvlhnutiu. Vodná para, ktorá sa zráža na krabičke, vedie k tomu, že hranolky zmäknú, stratia chrumkavosť a potom nechutia dobre.

Aký obal na hranolky by ste mali zvoliť?

Ktorý obal by ste si teda mali vybrať? Výborne sa osvedčia papierové krabičky, vrecká alebo kornúty. Je to ekologické, lacné a praktické riešenie. Na uskladnenie papierových obalov nepotrebujete veľa miesta, pretože sa dodávajú v rozloženej podobe a veľmi dobre sa skladujú.

Krabičky na hranolky – obal pre sety

Papierové obaly na hranolčeky vo forme škatuliek účinne chránia hranolčeky pred vysypaním. Odporúčame krabičky so špeciálnymi otvormi, vďaka ktorým zabalené jedlo nezvlhne. Na trhu nájdete široký výber papierových obalov v rôznych veľkostiach. Veľkosť obalu je vhodné prispôsobiť gramáži porcie. Jedlo je vďaka tomu dobre chránené a zároveň v obale vyzerá lákavo. Krabičky väčšej veľkosti môžete použiť na predaj setov. Stojí za to zvoliť si také, ktoré pojmú celú kombináciu jedál, napr. stripsy a hranolky alebo hranolky a sendvič.

Predaj hranolčekov so sebou – ktorý obal je najlepší?Vrecko na hranolky – výhody

Obal na hranolky https://hollypowder.sk/produkty/vrecka-na-hranolky/ vo forme vrecka alebo kornútku má množstvo výhod. Po prvé, nezaberie veľa miesta, a to ako pri skladovaní, tak aj pri prevoze. Takto zabalené hranolky môžete bez problémov priložiť k zvyšku objednávky. Jednoducho ich položíte na vedierko alebo do boxu s vyprážaným kuracím. Dobre zvolená veľkosť vrecka môže skvele poslúžiť ako odmerka jednej porcie. Takéto riešenie sa oplatí. Uľahčí balenie hranolčekov a zrýchli prácu.

Teplé a chrumkavé hranolky. Obal nie je všetko

Zabalené hranolky veľmi rýchlo strácajú teplo aj v dobre zvolenom obale. Preto sa musí rýchlo dostať k zákazníkovi. V praxi to však nie je vôbec ľahké. Niekedy musí pripravená objednávka počkať na rozvoz. Čo môžete urobiť, aby dorazila k zákazníkovi v dobrej kvalite, čiže teplá a chutná? Oplatí sa zainvestovať do vyhrievanej vitríny alebo infra lampy. Vďaka nim môže hotová, zabalená objednávka čakať na prevzatie bez toho, aby strácala teplotu a svoje vlastnosti.

Pohodlné balenie hranolčekov cez ulicu

Čo je mimoriadne dôležité pri predaji hranolčekov cez ulicu? Dobre zvolený obal, ktorý účinne ochráni hranolky proti vysypaniu a pokrčeniu počas prepravy, účinná ochrana proti zvlhnutiu v podobe otvorov v obale a použitie vyhrievacej vitríny alebo infra lampy, ktoré udržujú teplo. Ak využijete tieto rady, bude pre vás balenie a predaj hranolčekov pohodlné a jednoduché. Tieto riešenia sa osvedčia vo všetkých gastro prevádzkach na predaj so sebou a na všetkých akciách pod otvoreným nebom. Dobre zabalené hranolky umožňujú nielen ľahkú prepravu, ale aj pohodlný spôsob konzumácie. Preto či už predávate jedlo so sebou v reštaurácii alebo počas open air akcií, postarajte sa o to, aby ste zákazníkom zabalili hranolky profesionálne.