Úvod Dom, byt a záhrada Prečo si vybrať pri realizácii kuchyne na mieru firmu Sanas?

Prečo si vybrať pri realizácii kuchyne na mieru firmu Sanas?

136
0
ZDIEĽAŤ
Prečo si vybrať pri realizácii kuchyne na mieru firmu Sanas?

Kuchyňa na mieru nie je módny výstrelok týchto dní. Túžime ju mať všetci! Či bývame v paneláku, alebo v rodinnom dome, chceme mať štýlovú a funkčnú kuchyňu, z ktorej po dokončení všetkých prác nebudeme utekať, ale naopak si v nej ešte aj vychutnáme dobré jedlo, relax pri káve či spoločnom rozhovore. Presne takúto kuchyňu získate, ak sa obrátite na výrobcu kuchýň Sanas.

Kde chýba predstavivosť, príde vhod 3D návrh. Zadarmo!

Kuchyňa snov sa v predstavách mnohých z nás nezrodí sama od seba. Nechávame sa inšpirovať obrázkami v katalógoch, na internete či kuchyňami u našich blízkych. Pri kuchyniach vyrábaných na mieru stačí aj takáto predstava, ak ju vytlačenú alebo nakreslenú na papieri vezmete do kuchynského štúdia s potrebnými mierami.

Nech bude vaša predstava akokoľvek výstredná, kuchyňu vám na mieru vyrobia. Sami si vyberiete preferované materiály, dekory, typ úchytiek, navrhnete si organizáciu skriniek a o pár týždňov sa môžete tešiť z novej kuchyne.

Ak ste úplne bez predstavy, vezmite do ruky nákres vašej kuchyne a s poznačenými mierami bežte za odborníkmi. Tam vám bezplatne vytvoria 3D návrh kuchyne so všetkým, čo k tomu patrí.

Kuchyňa bude pôsobiť ako skutočná a ľahko si predstavíte, ako bude vyzerať u vás doma. Keď sa rozhodnete osloviť s touto delikátnou úlohou firmu Sanas, nielenže získate 3D návrh kuchyne grátis, ale ešte vám kuchyňu aj bezplatne dovezú domov a odborne namontujú.

Kuchyňa na mieru, to totiž nesúvisí len s jej návrhom, ale so všetkými činnosťami, od návrhu cez výrobu až po montáž, aby si zákazník užil nielen krásnu novú kuchyňu, ale aj komfort pri realizovaní kuchyne snov. Už nemusíte hľadať majstrov, ktorí vám kuchyňu poskladajú, ani ľudí, ktorí vám prídu namontovať kuchynskú zástenu, položiť pracovnú dosku a zapojiť vstavané spotrebiče.

Ani vaša kuchyňa nebude mať konkurenciu

Kuchyňu na mieru si môžeme dať vyrobiť z viacerých dôvodov. Tí náročnejší majú špecifické predstavy o rozložení skriniek a zásuviek, o ich type či veľkosti. Menej nároční zasa riešia novú kuchyňu v prípade, že chcú v kuchyni naplno využiť priestor, aby získali nielen dostatok pracovnej plochy, ale tiež úložných možností.

No a tretia kategória zákazníkov zápasí s atypicky riešenými kuchyňami, ktoré možno aj sú celkom priestranné, avšak len veľmi ťažko sa dá do kuchyne včleniť napríklad aj stôl a jedálenské stoličky.

Spájate si kuchyňu na mieru so synonymom luxusná kuchyňa? V istom zmysle sa nemýlite, pretože kuchyňa, ktorá presne vyhovuje vašim predstavám a nárokom, pre vás bude luxusná. Budete sa kochať jej dizajnom a pri varení vás nebude nijako obmedzovať.

Kuchyňa značky Sanas vás zaleje pocitom hrdosti. Ide o slovenský produkt, na ktorý sa navyše viaže garancia až 5 rokov. Nájdete na slovenskom trhu čosi podobné? Možno áno, ale vo vyšších cenových hladinách. Novú kuchynskú linku zvyčajne kupujeme len raz, dvakrát za život, preto by sme mali prihliadať na to, aby bola kvalitná a nadčasová. A práve také sú kuchyne Sanas.