Úvod Dom, byt a záhrada Počuli ste už o vulkanických kameňoch pre psíkov?

Počuli ste už o vulkanických kameňoch pre psíkov?

1373
0
ZDIEĽAŤ

Ide o prelomovú novinku zabraňujúcu vzniku škvŕn na vašom trávniku po tom, čo toto miesto použije váš miláčik na malú potrebu. V dnešnom článku vám vulkanické kamene Dog Rocks predstavím podrobnejšie. Verím, že vás zaujmú a vyriešia vaše problémy s trávnikom. Tu sú tri hlavné dôvody, prečo im veriť a investovať do nich.

 

Prírodný zdroj

Dog Rocks sú vulkanické, vyvreté horniny s paramagnetickými vlastnosťami, ktoré sa dajú nájsť v Austrálii. Vďaka svojmu prírodnému pôvodu nie sú chemicky spracované a sú tak stopercentne bezpečné ako pre psíka, tak aj pre vás a naše životné prostredie. Ich použitie je teda neobmedzené, a navyše vedie k úžasným výsledkom, ktoré spozorujete takmer okamžite!

Dog-Rocks_bez_pozadiaUkryté tajomstvo

Tajomstvo Dog Rocks je ukryté hlboko v ich molekulárnom základe. Vďaka paramagnetizmu majú úžasnú schopnosť vytvoriť vo svojom okolí magnetické pole. To je základným kľúčom ich dokonalej funkcie.

Voda, ktorú zvyčajne dávate psíkovi, obsahuje veľké množstvo dusičnanov, amoniaku a cínu, ktoré sú nežiaduce. Pri konzumácií týchto prvkov spolu s vodou sa dostávajú do organizmu zvieraťa a sú vylučované jeho močom. Takýto moč má nepriaznivý dopad na korienky vášho trávnika, vypaľuje ich, ničí a tým vznikajú škvrny alebo diery na inak dokonalom trávnatom povrchu.

Použitie vulkanických kameňov mení výmenu a chovanie iónov a výrazne tak znižuje objem týchto prvkov vo vode pre psíka. Vďaka tomuto váš miláčik požije oveľa menej dusičnanov, amoniaku a cínu a jeho moč je tak pre váš trávnik úplne bezpečný!

Špičková kvalita

Vulkanické kamene Dog Rocks sú vysokohodnotným riešením za bezkonkurenčnú cenu. Jediné balenie o objeme 200g vám pri jednej miske s vodou vydrží aj dva miesiace! Tieto zázračné skaly ponúkame aj na našom e-shope petpark.sk! Okrem toho vám náš tím ponúkne bezplatné a odborné poradenstvo pri správnom výbere produktu.

Autorské právo: eduardsv / 123RF Reklamní fotografie