Úvod Dom, byt a záhrada Nudia vás klasické žalúzie? Potlačte si ich!

Nudia vás klasické žalúzie? Potlačte si ich!

1255
0
ZDIEĽAŤ

Nebaví vás každý deň pozerať na nudné jednofarebné žalúzie? Žiadny problém – nechajte si ich vyrobiť presne podľa svojho vkusu. Stačí si vybrať fotografiu alebo obrázok, ktorý vám spríjemní každý večer aj ráno, a kúpiť si  špeciálne žalúzie, na ktoré ho necháte natlačiť.

Každé ráno sa tak môžete zobúdzať s pohľadom na fotografiu svojho dieťaťa, obľúbeného herca, zvieratka alebo napríklad vašej zamilovanej pláže. Stačí si zadovážiť špeciálne vertikálne žalúzie s potlačou, aké ponúka napríklad firma K-system, spol. s r. o.

gazda1

Jediná podmienka: vysoká kvalita

Uvidíte, že s pohľadom na to, čo máte radi, sa vám bude vstávať oveľa lepšie. Sami pritom dodáte fotografiu, ktorú chcete na žalúziách mať. Jedinou podmienkou je, aby bola dostatočne kvalitná – minimálne 5 megapixelov.

A pokiaľ nemáte vlastný obrázok, nevadí. Nájdite si obľúbenú fotografiu alebo obrázok na internete alebo si ju kúpte v niektorej fotobanke. Získate tak tie najkvalitnejšie fotografie filmových, hudobných alebo napríklad športových hviezd. Samozrejme aj tu platí pravidlo, že vysoká kvalita je základ.

Získajte odolnú reklamnú plochu

Na vertikálnych žalúziách s potlačou nemusíte mať iba obľúbené fotografie. Môžete na ne dať aj logo svojej firmy. Získate tak netradičnú a veľkú reklamnú plochu.

Okrem toho, že si žalúzie s potlačou prispôsobíte presne podľa predstáv, získate v nich taktiež dokonalé a odolné zatienenie. Digitálna potlač je totiž odolná voči UV žiareniu aj voči vode. Žalúzie navyše nasiaknu vodu iba minimálne. A aj keď náhodou navlhnú, nemusíte sa obávať žiadnej zmeny tvaru.

Moderné prevedenie = jednoduchá výmena žalúzií

Cena záleží na veľkosti a type prevedenia. Kvalitní výrobcovia ich ponúkajú niekoľko. Napríklad K-system ich má hneď 7.

  • Štandardné rovné prevedenie
  • Prevedenie pre šikmé plochy
  • Prevedenie s obojstranným ovládaním
  • Stropné prevedenie
  • Horizontálny oblúk
  • Vertikálny oblúk
  • Motorické ovládanie

Navyše  v K-systeme môžete žalúzie kedykoľvek vymeniť bez toho, aby ste museli meniť profilový systém. Stačí si objednať novú látku s potlačou. Oživenie žalúzií novou fotkou je tak oveľa jednoduchšie!