Úvod Zaujímavosti Najpraktickejšou je poštová schránka do plotu

Najpraktickejšou je poštová schránka do plotu

15
0
ZDIEĽAŤ
Najpraktickejšou je poštová schránka do plotu

Kam s poštovou schránkou u rodinného domu? Upevniť ju na plot môže byť niekedy problém. Naviac pokiaľ ho máme krásne kovaný, nestojíme príliš o to, aby ho ovplyvnila svojim vzhľadom poštová schránka. Podobné to je na rôznych hypermoderných plotoch. Preto by sme s umiestneným schránky mali počítať už pri plánovaní plotu.

Poštové schránky do plotu

Ideálnym riešením sú poštové schránky do plotu, ktoré sú nenápadné, bezpečné a praktické. Ideálne sú schránky na zamurovanie. Montujú sa do stĺpika, alebo inej časti muriva plotu. Priestor pre samotnú poštu je v múriku a môže byť orientovaný horizontálne aj vertikálne, niekedy tiež šikmo. Počítajte so zamurovaním schránky pri plánovaní šírky svojich stĺpikov na plote. Široký sortiment poštových schránok do plotu ponúka e-shopu Klucka.sk.

Tieto schránky by mali byť bezúdržbové. Ideálnou voľbou sú nerezové. Dobre poslúžia ale aj iné z kvalitnou povrchovou úpravou. Schránky na zamurovanie do plotu sú obvykle obojstranné. Umožňujú poštu z jednej strany vhadzovať a z druhej vyberať.

Iným riešením je vlastné riešenie schránky v plote

V tomto prípade môže byť schránka už súčasťou montovaného plotu. Vy potom potrebujete obvykle len vhod na poštu. Aj vhod na listy si je ideálne vybrať z nerezový. K dispozícii však sú aj iné kovové vhody v obľúbenej čiernej, hnedej a bielej farbe.

Špecialista na poštové schránky

E-shop Klucka.sk sa špecializuje na kľučky, zámky, vložky , trezory, dverné a okenné doplnky, domové čísla aj poštové schránky. V sortimente má schránky pre rodinné domy, ale tiež zostavy schránok pre bytové domy. Vybrať si je možné domové a bytové schránky. Schránky z nerezu aj z plastu, rôzne modulové schránky, schránky na zamurovanie, vhody na poštu aj koše na noviny. Firma ponúka aj zákazkovú výrobu zostáv schránok.