Úvod Uncategorized Nábytok z masívu vo vidieckom štýle kúpite na drevko.sk

Nábytok z masívu vo vidieckom štýle kúpite na drevko.sk

475
0
ZDIEĽAŤ

Biely nábytok vo vidieckom štýle je tá pravá klasika, ak zariaďujete byt alebo dom v tomto štýle. Najmä v menších obývacích miestnostiach, kde je vplyvom chýbajúcich okien nedostatok denného svetla, sa veľmi dobre uplatní biely vidiecky nábytok, ktorý miestnosť prežiari. Pôsobí veľmi pozitívne a veselo a v kombinácii s dreveným nábytkom vytvára krásny obraz. Práve veľké kusy nábytku, ako sú skrine vo vidieckom štýle, pôsobia v klasickej bielej farbe impozantne.

Veľmi obľúbené sú tiež masívne komody. Buď v prirodzenej farbe dreva alebo v bielej. Malými farebnými úchytmi možno tieto jednoduché komody opticky zvýrazniť a dať im osobitý šarm. Tieto úchyty sú často v rôznych farbách a vzoroch, takže vytvoria zaujímavý kontrast k jednoduchej komode.

Čierny vidiecky nábytok z masívu

Nie je to len svetlý nábytok vo vidieckom štýle, ktorý je veľmi rozšírený a hojne obľúbený, ale aj čierny / tmavý variant sa teší veľkej obľube. Predovšetkým pred bielymi alebo svetlo šedými stenami pôsobí tento čierny nábytok veľmi dobre. Pri čiernom nábytku si však dávajte pozor na to, aby celkový priestor a dojem nebol príliš tmavý alebo ťažký. Často stačí túto temnotu odľahčiť lesklými prvkami. Tie odrážajú viac svetla a pôsobia  lepšie než čierne matné časti.

Dekoračné predmety vo vidieckom štýle

Nádherný vidiecky nábytok bude útulne a príjemne pôsobiť až vtedy, keď ho doplníte správnymi dekoráciami a nápaditými predmetmi. Vankúše s ozdobným okrajom, porcelán s kvetinovým vzorom, prikrývky s ozdobami v štýle vintage alebo zrkadlá sú ideálnymi doplnkami vidieckeho štýlu. Ale tiež doplnky s krásnymi kvetmi či rastlinami, ktoré sú v pravých vázach či v robustných košoch, perfektne dotvárajú vzhľad miestnosti!

Vidiecky nábytok má mnoho podôb

Ako už bolo spomenuté, nábytok vo vidieckom štýle je jedným z najpopulárnejších. Existuje v rôznych podobách a farbách a sám vidiecky štýl je veľmi rozmanitý.

Britský štýl: Krásna kuchyňa vo vidieckom štýle, hravé vzory na porcelánových tanieroch a šálkach, biele bavlnené obrusy na malom stolíku v rohu a čerstvá kytica lúčnych kvetov v džbáne na stole – radosť pozerať.

Moderný štýl: Od nepamäti je vidiecky štýl obľúbený, a hoci je predsa trochu jednotvárny a interiéri sú v klasickom štýle, napriek tomu sa teraz zmodernizoval. Moderný štýl vás očarí predovšetkým nábytkom v štýle shabby chic, ktorý sa vyznačuje krédom: všetko by malo vyzerať už trochu použité.

Americký country štýl: nábytok v skutočne americkom country štýle musí zabezpečiť predovšetkým jednu podmienku: musí byť veľký a pohodlný! Nádherná obývacia izba v country štýle musí mať väčšinou neuveriteľne mäkké a obrovské kreslo, na ktorom môžete nerušene hodiny odpočívať.