Úvod Dom, byt a záhrada Krajší domov za pár drobných

Krajší domov za pár drobných

913
0
ZDIEĽAŤ

Aj s blížiacimi sa Vianocami určite premýšľate, ako skrášliť svoj domov. Dekorácie sú v tomto období samozrejmosťou, rovnako ako aj dôkladné upratanie každej izby.

Pri tomto však môžete zistiť, že aj Váš nábytok už nie je taký, ako by ste si želali. Opotrebenie je totiž neraz vidieť oveľa skôr, ako by ste si možno mysleli, no to neznamená, že musíte hneď kupovať nový. Na prvom mieste sú práve v týchto dňoch prirodzene darčeky, i keď aj časti nábytku môžu do istej miery spĺňať aj tento predpoklad, no ich cena naruší celý Váš vianočný rozpočet. Preto toto radšej prehodnoťte.

Drobné oživenie však aj Vašim štyrom stenám nemusí priniesť len vianočná dekorácia. Aj malé vylepšenia pomôžu, aby ste sa doma cítili naozaj pohodlne. Neraz tak stačí vymeniť napríklad ošúchane úchytky v kuchyni, či starší drevený nábytok vybrúsiť a nanovo nalakovať. Môžete tiež použiť pestré farby. Tie Váš domov oživia a vhodné nie sú len do detských izieb. Jedinečný štýl tak vdýchne nový život aj do Vašej domácnosti, a to skutočne len za pár drobných.

Často treba riešiť aj dostatok úložných priestorov. Všetko schovať do skríň nie je možné, no ak veci budete vešať aj na pekné nábytkové vešiaky, môže aj stena v predsieni vyzerať štýlovo. Najväčší výber týchto vešiakov nájdete na fpinterier.sk.

Pripraviť sa tiež musíme na pohodlie pri tradičnom programe v televízií. Ak však máte menšiu pohovku, no veľkú rodinu, nepostačia stoličky z kuchyne. Vo Vašej obývačke, ale aj v detskej izbe sa tak môžu krásne vynímať aj sedacie vaky z najsedacievaky.sk.

 

FOTO: najsedacievaky.sk