Úvod Zaujímavosti Inzertný portál o všetkom:)

Inzertný portál o všetkom:)

2115
0
ZDIEĽAŤ

Chceli by ste predať alebo kúpiť auto, dom, oblečenie, športové potreby alebo si hľadáte prácu? Toto všetko a ešte viac nájdete na inzertnom portáli Burza, kde môžete predať alebo kúpiť všetko. Je veľmi prehľadný, obsahuje viac ako 210 000 inzerátov a postup pri vyhľadávaní je jednoduchý.

Dajme tomu, že máte záujem o kúpu nejakého vozidla. Zatiaľ presne neviete ako by malo vyzerať, aké by malo mať funkcie a ostatné príslušenstvo. Do okna vo Vašom prehliadači si teda zadáte url adresu na túto stránku – www.burza.sk, ktorá sa Vám následne otvorí. Ďalej si vyberiete kategóriu, ktorú chcete. V tomto prípade to budú autá. Môžete si vybrať z viacerých podkategórií ako osobné autá do 3,5 tony, úžitkové/nákladné vozidlá do 7,5 tony, nákladné autá nad 7,5 tony, autobusy, karavany, veterány, traktory, návesy/prívesy, prívesné vozíky alebo lode. Máte záujem o BMW, Hondu alebo Škodu? Nájdete tu všetky druhy áut zoradených od najnovších inzerátov po najstaršie. Ak sa chcete rozhodnúť podľa ceny, tak si nastavíte zoradenie podľa ceny. V rozšírenom vyhľadávaní si zase môžete vybrať, či chcete nové auto, používané, havarované alebo predvádzacie. Takže ako vidíte, tento postup je naozaj ľahký a svoje nové auto si môžete nájsť v pohodlí Vášho domova bez zbytočných návštev autobazárov alebo predajní.

Ak sa rozhodnete pre takúto formu predaja alebo kúpy, tak si uvedomte, že prevádzkovateľ stránky nenesie zodpovednosť za obsah uverejnených inzerátov, a to vrátane fotografií a textu. Plní len funkciu sprostredkovateľa medzi stranou dopytu a stranou ponuky a nenesie zodpovednosť za kvalitu produktov, dodanie, úhradu a iné. Z tohto dôvodu si dobre overte človeka, od ktorého kúpite nejaký produkt.

Inzerovanie na Burze je bezplatné a jediné, čo musíte urobiť je zaregistrovať sa. Ako inzerent si budete plne zodpovedať za obsah vlastných uverejnených ponúk a ste povinný inzerovať iba predmety, ktorých predaj je v Slovenskej republike dovolený. Zároveň nesmiete uverejniť tú istú ponuku, pokiaľ je pôvodná ponuka ešte stále aktuálna. O ostatných podmienkach inzercie sa dozviete viac na www.burza.sk.