Úvod Uncategorized Ako urobiť bezpečnú svadbu? Záhradný pavilón je najideálnejším

Ako urobiť bezpečnú svadbu? Záhradný pavilón je najideálnejším

208
0
ZDIEĽAŤ

Dnešná doba svadbám nesvedči. Uzavreté priestory môžu byť problematické z hľadiska šírenia vírusov. Lenže život sa nezastavil a svadby sa konajú ďalej. Urobte tú svoju vonku, na vzduchu. A ako sa nenechať prekvapiť počasím? Pripravte si záhradné stany.

Záhradný pavilón, aký ponúka firma MUTTON na svojich stránkach Expodom.sk, sa hodí nielen na firemné akcie, veľtrhy a výstavy. Vypadá vkusne a je veľmi variabilný aj čo do veľkosti. Preto dokáže jednoducho poslúžiť ako vás domáci záhradný altánok, ale aj zastrešenie tak významnej udalosti, akou je svadba.

Ako záhradný pavilón vypadá?

Ide vlastne o nožnicové stany v rozmeroch 2×2 m, 3×2 m, 3×3 m, 3×4,5 m a 6×3 m. Tieto stany je možné používať s bočnými plachtami aj bez nich. Dajú sa tiež navzájom spájať do veľkých celkov, takže dokážete vytvoriť skutočne pompézny priestor. Zastrešíte tak malú, ale aj veľkú záhradnú akciu.

Výhodou nožnicových stanov je ich nízka hmotnosť a veľmi stabilná konštrukcia. Sú ľahké, preto sa jednoducho prenášajú. Montáž aj demontáž je vďaka inteligentnému mechanizmu úplnou hračkou. Rozhodne nebudete potrebovať žiadnych zručných ani silných montážnikov.

Záhradný altánok pre zastrešenie svadby si máte možnosť zadovážiť v niekoľkých farbách, vrátane bielej. Je teda na vás, akú farbu svojej svadby si zvolíte. Stan dozdobený kvetinovými girlandami a ďalšími svadobnými dekoráciami bude vypadať úžasne.

Bezpečná svadba pod stanom

Pokiaľ teda riešite, ako si môcť dovoliť v tejto dobe urobiť veľkú svadbu, tak, aby bola bezpečná aj pre rodičov a prarodičov, zvážte svadbu vonku, na vzduchu, s podporou nepremokavých nožnicových stanov. Môžete si ich požičať, ale ak si stan kúpite, určite ho následne využijete ako mobilný záhradný altánok na záhrade, ale trebárs aj pre vaše podnikanie. Tieto univerzálne stany sa hodia ako promo stánky, aj ako predajné stánky.