Úvod Nakupovanie a Móda Ako nakupovať darčeky

Ako nakupovať darčeky

167
0
ZDIEĽAŤ
Ako nakupovať darčeky

Vybrať darček pre niekoho blízkeho môže byť ťažšie ako sa zdá. Aj keď si myslíte, že osobu, ktorú chcete obdarovať dobre poznáte, viete čo potrebuje, po čom túži a čo chce zistíte, že neviete čo jej darovať.

Darček pre ženy – kvety neurazia

Kvety sú ideálnou voľbou ak rozmýšľate nad darčekom pre ženu. Nádhernou kyticou nič nepokazíte. Ak má ale žena, ktorú chcete obdarovať alergiu môže to byť problém. Bonboniéra či čokoláda sú dobrý nápad len v prípade ak žena nedrží diétu a nesnaží sa schudnúť. Ak ide o vašu priateľku alebo kolegyňu v práci môžete jej kúpiť šálku na kávu alebo sa obzrieť po značkovej káve.

Ak rozmýšľate nad darčekom pre manželku už asi viete čo má rada. Je lepšie vyhnúť sa nákupu oblečenia. Riziko, že neodhadnete veľkosť, farbu alebo štýl oblečenia je dosť veľké. Pokiaľ sa ale rozhodnete kúpiť manželke šperk určite urobíte dobre. Každá žena sa chce páčiť a šperk dokáže zladiť so svojim šatníkom bez najmenších problémov. Inšpirovať sa darčekom môžete aj v rôznych lifestilových magazínoch, kde nájdete množstvo nápadov na darčeky pre ženu.

Darček pre mužov – ďalšia košeľa

Darčeky pre pánov sú trochu náročnejšie. Ak je váš manžel domáci kutil a používa množstvo rôzneho chlapského náradia, v ktorom sa nevyznáte radšej ho nekupujte. Môžete mu ale darovať poukážku na nákup náradia. Nedarujete mu priamo peniaze ale prispejete mu tak k nákupu ďalšej vŕtačky, brúsky, sade skrutkovačov či motorovej píli.

Pánska košeľa je pre pánov dobrý darček len v prípade, že ich aj nosia napríklad do práce. Pokiaľ ale už v skrini má 5 nerozbalených čisto nových košieľ počítajte s tým, že k nim pribudne aj tá, ktorú chcete kúpiť.

Zážitkové darčeky

Zážitkové darčeky sú ideálne pre mužov aj ženy. Nedarujete tak hmatateľný darček ale zážitok, na ktorý obdarovaná osoba tak ľahko nezabudne. Ženy ocenia pobyt vo wellness, masáže, kurz tanca alebo víkendový pobyt v kúpeľoch. A čo muži? Dobrou zábavou pre muža môže byť napríklad zoskok padákom, jazda na formule či pilotovanie lietadla.

Zážitkový darček si môžete užiť aj spolu. Romantický výlet spojený s večerou pri západe slnka alebo vyhliadkový let balónom strávite spolu. Takto strávený čas sa stane určite nezabudnuteľným a budete naň spomínať ešte veľmi dlho.