Úvod Zaujímavosti Aké služby poskytuje prepravca Katransport?

Aké služby poskytuje prepravca Katransport?

107
0
ZDIEĽAŤ

Rýchlosť, spoľahlivosť a efektivita sú v preprave tovaru kľúčom k úspechu a konkurencieschopnosti. Spoločností ponúkajúcich tento druh služieb je nespočetné množstvo a záujemcovia o ne môžu mať problém s výberom. Ako si vybrať správne?

Výber správneho prepravcu spočíva v niekoľkých krokoch. Prvým je, samozrejme, ponuka služieb danej spoločnosti. Zabúdať však netreba ani na kvalitu týchto služieb, ktoré si klient dokáže jednoducho overiť prostredníctvom recenzií a skúseností iných zákazníkov.

Katransport ponúka služby, ktoré potrebujete

Podtatranská spoločnosť Katransport ponúka svoje služby už od roku 2008. Okrem expresnej prepravy, nadrozmernej prepravy a špedície jej ponuka zahŕňa aj ďalšie služby. Poďme sa teda na ne pozrieť detailnejšie.

Nadrozmerná preprava

Nadrozmerná preprava zahŕňa prevoz nadrozmerných a nadmerne ťažkých predmetov. Výhodou spoločnosti Katransport je, že tento druh prepravy nezabezpečuje len v rámci Slovenska, ale aj vo vyše 30 európskych krajinách. Tento druh prepravy vyžaduje presnosť a dôkladné plánovanie.

Prepravca dbá na všetky faktory, medzi ktoré patria napríklad stav ciest alebo miestne predpisy, aby zabezpečil bezpečné a presné doručenie nadrozmerného nákladu. Zároveň sa však prepravca stará o to, aby bolo riziko poškodenia tovaru čo najnižšie.

Expresná preprava

V prípade, že klient potrebuje tovar doručiť do 48 hodín, pomôcť mu môže expresná preprava. Katransport pojem expresná berie vážne, keďže v závislosti od destinácie dokáže tovar doručiť aj do 24 hodín.

Nezáleží na tom, či klient posiela náklad s hmotnosťou 2 kilá alebo 24 ton, prepravca sa postará o zásielky každého druhu. Medzi klientov využívajúcich tieto služby patria napríklad podniky s produktami podliehajúcimi rýchlej skaze, chemické podniky alebo podniky z oblasti automobilového priemyslu.

Katransport v porovnaní s inými firmami poskytujúcimi tento druh služieb doručuje zásielky do 1500 kilogramov počas ktoréhokoľvek dňa v roku, či je víkend alebo sviatok.

Špedičné služby

Vnútroštátnymi prepravami tovaru, dovozom a vývozom tovaru sa zaoberá špedícia. Klientovi poskytuje komplexný servis od naloženia až po odovzdanie tovaru konečnému zákazníkovi.

Špedičné služby vyhľadávajú najmä firmy, pre ktoré je náročné samostatne sa zaoberať týmito záležitosťami. Vďaka tomu, že sa zbavia povinnosti, získajú čas navyše a dokážu sa plne sústrediť na svoju hlavnú činnosť.

Katransport možno označiť za spoľahlivého a skúseného prepravcu, ktorý ponúka rozsiahlu škálu prepravných služieb. Poskytuje praktické a bezpečné riešenia a klienti tejto firmy majú prístup aj k sledovaniu zásielky a rýchlym riešeniam krízových situácií, ktoré určite ocenia.

 

zdroj: https://www.katransport.sk/expresna-preprava/