Úvod Automagazín 5 dôvodov, prečo je trojkolka Can-Am Ryker tak skvelá

5 dôvodov, prečo je trojkolka Can-Am Ryker tak skvelá

168
0
ZDIEĽAŤ
5 dôvodov, prečo je trojkolka Can-Am Ryker tak skvelá

Každý, kto túži vymeniť motorku za iný silný stroj, poškuľuje po trojkolke. Trojkolky sú vlastne väčším bratom motoriek. Vyzerajú perfektne, dokážu zdolávať diaľnice rovnako rýchlo ako motorky a navyše je jazda na nich extrémne pohodlná. Spomedzi trojkoliek musíme vypichnúť Can-Am Ryker. Prečo? Pre týchto 5 dôvodov.

1. Futuristický vzhľad

Značka Can-Am a štvorkolky patria k sebe. Can-Am však nevyrába len robustné štvorkolky, ale tiež neodolateľne vyzerajúce trojkolky. Štvorkolka je určená do terénu a trojkolka bola stvorená na jazdu po cestách. Can-Am Ryker vyzerá úžasne vo všetkých farbách, ale v čiernej pripomína vozidlo z budúcnosti. Nízko položené sedadlo, dve robustné kolesá vpredu a jedno vzadu, oblé hrany sa striedajú s ostrým zakončením – to sú hlavné znaky trojkolky Ryker. Can-Am Ryker je budúcnosť, ktorá ožije vo vašich rukách.

2. Žiadna nuda

Ktoré vozidlo je možné meniť každý deň? My poznáme len jediné – trojkolky Can-Am Ryker. Bez špeciálneho náradia vymeníte bočné panely stroja. Každý deň vyjde z garáže iné vozidlo. Každý deň bude zábavný a stereotyp dostane zbohom. Na Rykerovi je možné meniť nielen vzhľad, ale tiež iné komponenty.

3. Druhé ja

Trojkolky Can-Am Ryker sa stanú vašim druhým ja. V prvom kroku zmeníte farbu trojkolky podľa nálady a vkusu. V druhom kroku zmeníte polohu sedadla jazdca. Nastaviť sedadlo presne podľa vašej postavy je jednoduché a dokonca nepotrebujete žiadne náradie. Nielenže sa budete cítiť pohodlnejšie, ale aj riadenie bude komfortnejšie. Systém U-Fit umožňuje nastaviť stúpačky, brzdy i riadidlá.

4. Spojenie s diaľnicou

Can-Am Ryker má sedadlo šialene nízko nad vozovkou. Tento nízky sed zo začiatku vyvoláva zvláštne pocity. Keď si na spojenie s vozovkou zvyknete, zistíte, že jazda je oveľa zábavnejšia a adrenalínovejšia. O bezpečnosť sa obávať nemusíte. Trojkolka Can-Am Ryker je stabilná vďaka do detailu prepracovaného systému kontroly trakcie.

5. Bez starostí

Trojkolky Can-Am Ryker poháňa spoľahlivý motor Rotax. Tento typ motora a kardanový hriadeľ tvoria spojenie zaručujúce dlhý dojazd bez nutnosti návštevy servisu. Zároveň je motor veľmi výkonný a poteší nízkou spotrebou.

Presvedčte sa aj vy, že štvorkolka je perfektné vozidlo. Absolvujte skúšobnú jazdu alebo si nakonfigurujte svoju vlastnú štvorkolku na https://www.brp-world.com/sk/sk/nakupne-nastroje/customise-your-own-off-road.html.