Úvod Dom, byt a záhrada Vstavané skrine, šatníky a posuvné dvere

Vstavané skrine, šatníky a posuvné dvere

3450
0
ZDIEĽAŤ

Do svojho nového bytu by som si rada zaobstarala nejaké šikovné posuvné dvere do kuchyne a možno aj vstavanú skriňu alebo ešte lepšie obrovský šatník. Ale pretože som celý týždeň v práci a cez víkend trávim rada chvíle so svojou rodinou, tak nemám vôbec chuť riešiť takéto veci. Čo mám teda robiť, ak dokončenie môjho nového príbytku už nemôžem a nechcem ďalej odkladať?

Kamoška mi poradila jednu internetovú stránku a tak som si povedala, že jej dám šancu. Veď za pozretie nič nedám. Preto som hneď nasledujúci deň naťukala do svojho prehliadača url adresu www.zamainterier.sk.

Otvorila sa mi celkom pekná stránka a tak som začala zisťovať, čo vlastne tento internetový e-shop ponúka. Zistila som, že si tu môžem vybrať zo širokej škály výrobkov ako sú napr. vstavané skrine, šatníky, doplnky, posuvné dvere, atypické zostavy alebo nábytok na mieru.

Zároveň sa môžem rozhodnúť pre rôzne druhy materiálov ako:

  • drevodekory,
  • lakované sklá alebo fólie,
  • tapety alebo fototapety,
  • decoakryl, ktorý patrí mezi ekologicky čisté materiály a je úplne neškodný pre ľudské zdravie,
  • kamennú dýhu, ktorá predstavuje plochu prírodného kameňa,
  • moduloform, ktorý patrí medzi najžiadanejší artikel v interiérovom dizajne a to vďaka moderným technológiám,
  • a nakoniec extra line fólie.

Keď som toto všetko zistila, bola som nadšená. Pretože som si nielen mohla vybrať, čo som chcela bez zbytočného chodenia po obchodoch, na ktoré aj tak nemám čas. Zároveň som sa mohla spoľahnúť, že som svoje požiadavky zverila do tých správnych rúk.

Spoločnosť ZAMA interiér existuje od roku 1992, čo mi dáva istotu, že je to firma s históriou aj perspektívou do budúcnosti. V prípade, že moje rozhodnutie o materiáli alebo rozmeroch produktu bude zlé a budem ho chcieť zmeniť, tak mi spoločnosť ako svojmu zákazníkovi garantuje okamžite vykonanú nápravu. Snažia sa neustále hľadať inovatívne riešenia a týmto spôsobom vyhovieť svojím klientom. A čo viac, chcú prekračovať ich očakávania. To ma presvedčilo, a čo Vás?