Úvod Zaujímavosti Operatívny lízing je vstupenka k bohatému vozovému parku

Operatívny lízing je vstupenka k bohatému vozovému parku

1110
0
ZDIEĽAŤ

Automobil je nenahraditeľnou súčasťou každej menšie aj väčšie spoločnosti, lebo dopravný prostriedok prepraví techniky k zákazníkovi a riaditeľa k obchodnému partnerovi. Kým technici v teréne využijú predovšetkým priestrannú dodávku, ktorá uschová potrebné nástroje, vyššie vedenie zasadne skôr do reprezentatívneho modelu. No investícia do vozového parku je pomerne náročnou záležitosťou aj pre väčšie korporácie, a preto sa do popredia dostáva operatívny lízing.

Operatívny lízing by sa dal charakterizovať ako dlhodobý prenájom vozidla, ktorý skrýva nespočetné množstvo predností. A hlavnou výhodou je bezkonkurenčná cena, pričom platíte mesačne určitú sumu, ktorá neurobí takú dieru do rozpočtu ako investícia v hotovosti. Vozový park je vo vlastníctve lízingovej spoločnosti, teda vám odpadajú aj ďalšie starosti, napríklad s poistením, servisom a podobne.

Výhody operatívneho lízingu

Operatívny lízing je individuálny produkt, ktorý je zostavený na mieru vašim potrebám a požiadavkám. Záleží len na vás, aké služby budete od lízingovej spoločnosti využívať. Operatívny lízing môže zahŕňať napríklad uhradenie cestné dane a diaľničných poplatkov, zabezpečenie servisných úkonov, prevádzku elektronickej knihy jázd, nepretržitú asistenčnú službu a ďalšie.

V tejto špecifickej oblasti pôsobí spoločnosť HERTZ Lease, ktorá má celosvetovú pôsobnosť a kvalitné referencie z radu významných zákazníkov. HERTZ Lease prostredníctvom svojej webovej stránky umožňuje vypočítať si mesačné náklady na operatívny lízing. Stačí vyplniť nezávislý formulár, potom sa vám ozve špecialista s podrobnejšími informáciami o prípadnom operatívnom lízingu. A ak vám náhodou nebudú podmienky vyhovovať, nemusíte ponuku prijať, pretože ide iba o akúsi nezávislú kalkuláciu.

Autorské právo: kritchanut / 123RF Reklamní fotografie