Úvod Technika a Internet Funguje vonkajšia reklama aj v online dobe? Rozhodne áno, tu je 5...

Funguje vonkajšia reklama aj v online dobe? Rozhodne áno, tu je 5 dôvodov, prečo!

1381
0
ZDIEĽAŤ

Dnes, keď internet vládne svetom, veľa firiem upúšťa od vonkajšej reklamy a spolieha sa len na tú internetovú. A to je rozhodne škoda, aj tradičné billboardy a citylighty stále dokážu úspešne váš biznis propagovať!

To, že veľa firiem upustilo od „offlline“ reklamy, nie je žiadnym prekvapením. Dnes už má prístup k internetu skoro každý, väčšina ľudí vyhľadáva produkty a služby na internete, online reklama sa tak určite vyplatí. Mnoho firiem navyše ocení jednoduchosť online reklamy, keďže okrem šikovného dizajnéra na ňu nič nepotrebujú. Avšak, tradičná vonkajšia reklama na ňu svojou efektivitou stále nestráca a dlho ani nebude. A tu je 5 dôvodov, prečo!

Jednoducho pre všetkých

Internet dnes používa takmer každý, stále je tu však slovíčko takmer. Predsa len sa nájde dosť ľudí, najmä staršej generácie, ktorí internet nevyužívajú, pre túto skupinu ľudí tak online reklamy nemajú zmysel. Vonkajšia reklama však pokrýva skutočne všetky skupiny ľudí bez rozdielu, či používajú internet alebo nie.

Veľký výber formátov

Aj výber formátov je veľkým plusom vonkajšej reklamy. Svoje billboardy a citylighty môžete jednoducho prispôsobovať na rôzne cieľové skupiny a ušiť ich na mieru rozpočtu firmy.

Frekvencia zhliadnutia

Pokiaľ reklamu umiestnite na strategické miesto, napríklad ku ceste, ktorou chodia tisícky ľudí do mesta, na frekventované stanice a zastávky, o frekvencie zhliadnutí sa nemusíte obávať. Zhliadnutia sú navyše pravidelné a dlhodobé, čo pre internetovú reklamu vždy neplatí.

Oslovujú v pravú chvíľu!

Čo je výhodnejšie, ako umiestniť reklamu na nejaký produkt na miesto, kadiaľ pravidelne chodia ľudia z práce na nákupy? Takýmto spôsobom rýchlo oslovíte veľa potenciálnych zákazníkov, aby si kúpili práve váš produkt.

Aj pre online firmy

Vonkajšia reklama je zároveň perfektný spôsob pre firmy, ktoré fungujú online, aby svoj biznis priblížili aj offline svetu. Predajom to môže len pomôcť.

Pri výbere vonkajšej reklamy sa naskytá otázka, kde takúto reklamu vybaviť, respektíve, ako vybrať vhodnú firmu, ktorá vám vonkajšiu reklamu poskytne. Ideálnym miestom, kde sa toho na tému vonkajšej reklamy dozviete viac, je stránka www.mojeBillboardy.sk. V jej ponuke nájdete viac ako 2000 billboardov a reklamných plôch v rôznych častiach Slovenska, zároveň si môžete jednoducho porovnať ich ceny naprieč celým trhom a na online mape si vybrať ten pravý billboard pre vás!