Úvod Dom, byt a záhrada Tajomstvo mojej kuchyne

Tajomstvo mojej kuchyne

1644
0
ZDIEĽAŤ

Každý máme svoju domácnosť, a každý si ju dokonale poznáme. Všetci chceme aby vyzerala čo najlepšie a odrážala náš vkus a štýl. Pre priateľov musí byť príťažlivá, pre rodinu útulná, z domácnosti sa jednoducho snažíme vyčariť domov.

Deti majú svoju vysnívanú detskú izbu, muž pravdepodobne najradšej trávi čas v dielni, garáži či spálni. Tínedžerov nie a nie dostať von z obývačky. Čo v dome najviac priťahuje ženu? V dnešnom emancipovanom svete sa pravdepodobne nájde veľa protichodných názorov, pre mnoho žien však navždy ostane srdcovkou kuchyňa. Kuchyňa je chrám, skrýša, miesto kde sa dá aj oddychovať, ale aj popustiť uzdu svojej fantázii pri vypekaní sladkých dobrôt či chutných jedál.

Pamätáte si na kuchyňu starej mamy, väčšinou biele kachličky ťahajúce sa odspodu takmer až k stropu, holé steny, jednoduchá drevená linka, miesto rôznych vôní, ktoré navždy ostanú ako najvýraznejšie spomienky na detstvo.

1 obraz 2

V jednoduchosti je samozrejme krása, no dnes nám už nič nebráni vyzdobiť si ktorúkoľvek miestnosť podľa vkusu, samozrejme vrátane kuchyne.

Niektoré internetové obchody zahrnuli do svojej ponuky aj moderné obrazy do kuchyne, kde v galérii nájdete množstvo tipov, inšpirácií a ponúk. Raňajkujte napríklad pri pohľade na obraz na stenu s kávou, alebo doplňte kuchynské zariadenie o moderný obraz na stenu s motívom korenín.

Nechajte sa inšpirovať a zarámuje si napríklad vaše najmilšie recepty, zoznam potravín, ktoré nikdy nemôžu doma chýbať, či fotografie vašej vlastnoručnej hostiny, na ktorú ste aj po rokoch právom hrdá. S prevedením a úpravou Vám samozrejme jednotlivé e-shopy aj pomôžu. Pretože aj pri vstupe do kuchyne môžete potešiť svoje oči. V peknej kuchyni aj stolovanie nadobúda nový rozmer.