Úvod Zaujímavosti PREČO JE VÝHODNÉ VYUŽIŤ SLUŽBY INSTACASH

PREČO JE VÝHODNÉ VYUŽIŤ SLUŽBY INSTACASH

926
0
ZDIEĽAŤ

V nasledujúcich riadkoch vám priblížime, prečo sa vám v otázkach online pôžičiek oplatí spolupracovať s webstránkou Instacash a aké profesionálne služby vám tento portál ako pre záujemcov o online pôžičky ponúka.

Ako funguje Instacash

Web instacash.sk slúži ako finančný agregátor alebo ak chcete, finančná porovnávacia stránka so špecializáciou v oblasti online pôžičiek. V porovnaní s klasickou pôžičkou je online pôžička oveľa rýchlejším a pohodlnejším riešením pre žiadateľov, ktorí potvrdia svoju totožnosť prostredníctvom videoidentifikácie s finančnou inštitúciou a obdržia pôžičku v požadovanej sume na svojom účte už v rekordnom čase.

Dôležitým prvkom portálu je kalkulačka respektíve kalkulátor, ktorý prehľadne a detailne porovná jednotlivé pôžičky, ktoré vám v súčasnosti dávajú bankové aj nebankové finančné subjekty k dispozícii. Na základe vyhodnotenia konkrétnych ponúk sa následne môžete presunúť na server zvolenej inštitúcie a podať si žiadosť o online pôžičku priamo u banky či inej spoločnosti, ktorá ju poskytuje.

Registrovaní používatelia stránky Instacash majú možnosť dostupné ponuky hodnotiť či komentovať a týmto spôsobom odporúčať ďalším záujemcom také pôžičky, ktoré považujú za najvýhodnejšie a ktoré možno získať čo najrýchlejšie. Vďaka tomu budete vedieť, ktorá pôžička online sa skutočne oplatí a ktorej sa je naopak lepšie vyhnúť.

Ďalšie výhody využívania portálu

Popri už spomenutých pozitívach považujeme za podstatné vyzdvihnúť fakt, že služby Instacash sú pre záujemcov o pôžičky používajúcich túto stránku, úplne bezplatné. Ak by vás zaujímalo, odkiaľ teda plynú príjmy servera, prezradíme vám, že sú hradené zo zmlúv, ktoré má spoločnosť uzatvorené s poskytovateľmi online pôžičiek, ktorých ponuky sú na portáli zverejnené. Bankové aj nebankové inštitúcie tak platia stránke ako sprostredkovateľovi za nových klientov. Tieto poplatky sú už súčasťou jednotlivých ponúk a tak vás výsledná pôžička bude stáť rovnako, ak si ju nájdete cez Instacash.sk aj keď oslovíte priamo poskytovateľa konkrétnej ponuky.